Продовжуємо низку Круглих столів за підсумками Другої науково-філософської загальноосвітньої конференції філософів Синтезу в Україні. Отже, 9-го листопада з 16-00  до 18-30 вас чекає м.Хмельницький з презентацією, дискурсами, обговореннями.

НОВА НАУКОВО-ОСВІТНЯ ЦИВІЛІЗАЦІЙНА ПАРАДИГМА ВІД ФІЛОСОФІВ СИНТЕЗУ УКРАЇНИ.

Розробка і розкриття потенціалу Людини повинні стати основою Освіти нашої Держави.

У березні 2018р. у м.Львів відбулася Друга науково-філософська загальноосвітня конференція філософів Синтезу в Україні.

За підсумками проведеної конференції за підтримки Метагалактичних Центрів України 9 листопада 2018р. у м.Хмельницький буде проведено другий Круглий стіл, на який запрошуються всі бажаючі. Перший Круглий стіл було успішно проведено у Львові 12 жовтня 2018р.

Отже, у Хмельницькому на ваш розгляд буде представлено презентацiю збiрника з доповiдями фiлософiв Синтезу, спецiалiстiв рiзних напрямкiв дiяльностi.

Також, на вас чекає цiкавий дискурс на тему розвитку Людини як Творця успiшноi Нацii в побудовi сучасної i розвиненої Україньскої Держави.

У доповiдях професiоналiв та новаторiв висвітленi новi пiдходи до питань освiти, культури, оздоровлення, виховання, взаємовiдносин у сiм’ї та загалом розкрита парадигма нового розвитку Людини стосовно викликiв часу.

Ми радо запрошуємо всiх, хто цiкавиться новими стратегiями розвитку людини в iновацiйнiй i незвичнiй формi її можливостей, які доступні зараз кожному i здатні змiнити людське життя, яке ми пропонуємо розглянути як ресурс повноцiнного i багатовимiрного iснування.

Чекаємо на вас 9 листопада 2018р. з 16.00 до 18.30 за адресою: м.Хмельницький, вул.Соборна 33, Хмельницька обласна бiблiотека для юнацтва (вхід з вулиці Соборної). Вхід вільний.

Телефони для контакту: (097) 401-88-28 Олександр

 

Поделиться:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *