Запрошуємо прийняти участь у Філософських зустрічах, що проводяться у різних містах України до всесвітнього дня Філософії 15 листопада — Біла Церква, Дніпро, Енергодар, Запоріжжя, Кривий Ріг, Одеса, Харків, Херсон.

У 2002р. Всесвітня організація ЮНЕСКО об’явила про проведення щорічно в третій четвер листопада Дня філософії.

Цей день відмічають більш ніж у 70-ти країнах-членах ЮНЕСКО у всьому світі.

Метагалактичні Центри України теж долучаються до святкування Дня філософії, та проводять 15 листопада у різних містах України суспільні заходи — Філософські зустрічі та вечори, Круглі столи, Дні відкритих дверей.

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до багатства філософської думки, внести до свого повсякденного мислення нові Ідеї, нову масштабність сприйняття та побачити значення свого місця у величі людського буття.

Кожен має можливість по-новому поглянути на себе, як на Людину, що є творцем успішної нації в побудові сучасної розвиненої Української Держави.

Метагалактичні Центри пропонують ознайомитись з інноваційним сучасним напрямком філософії, який має особливістю практичне застосування досліджень та вивчень Людини, її можливостей умовами нового часу.

Вас запрошують:
Мг Центр Білої Церкви
Мг Центр Дніпра
Мг Центр Енергодару
Мг Центр Запоріжжя
Мг Центр Кривого Рогу
Мг Центр в Одесі
Мг Центр Харкова
Мг Центр Херсону
Мг Центр Херсонської області

 

Ми радо запрошуємо усіх, хто цікавиться новими стратегіями розвитку людини в інноваційній і незвичній формі її можливостей, які доступні зараз кожному і здатні змінити людське життя, які ми пропонуємо розглянути як ресурс повноцінного і багатовимірного існування.

ПРИХОДЬ! ДОЛУЧАЙСЯ! ЗМІНЮЙ СВІТ НА КРАЩЕ!

СТАНЬ СУЧАСНИМ ЗМІНОТВОРЦЕМ!

Поделиться:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *