Для організації сенсів України нам потрібна нова парадигма. Існують базові перспективи, які в змозі націлити Україну на зростання. 

Все починається з Людини. Націленість розвитку в кожному з нас — Людина Метагалактики. Існую Я, існуєте Ви, існує сім’я, існує наш дім, існує наше місто. Є край, де ми живемо, країна — Батьківщина, континент, де знаходиться Батьківщина, є Планета, на якій ми Всі живемо.

Ми створювались, як Людина Планети — тепер Метагалактика творить нас. Метагалактика, яка об’єднує Всесвіти, Універсуми, СуперГалактики та дуже багато різних космічних явищ. І ми стаємо у цьому величезному масштабі Людиною, яка фіксує собою Метагалактику. І людина починає розвиватися не маленькою територією чи континентом, а величезною сферою Метагалактики.

І ми, як Україна, маємо взяти нову ціль, нову стратегічну ініціативу розвитку громадян України — Людину Метагалактики. Якщо ми називаємо себе українцями, громадянами Метагалактики, — ця сфера починає впливати на нас та допомагати нам розвиватися.
— Чи на мене впливає моє місто
— Чи на мене впливає Євразійський континент (я — американець, австралієць і т.п.)
— Чи на мене впливає вся Планета (я — Землянин)
— Чи на мене впливає Сонячна Система, Галактика, Метагалактика. І не просто впливає, а дає підтримку жити, розгортатися й діяти тією творчістю, яку я несу собою.

Таку ціль необхідно поставити перед Україною!

Бути Людиною Метагалактики, як нове натхнення та новий імпульс розвитку нашої країни!
Це не просто. Це не вигадка якоїсь людини. Це природне явище величезної сфери космосу, яка має кордони Метагалактики. І від цих кордонів іде сферичний вплив на кожного з нас та підтримка кожного з нас. І тоді нам легше освоювати Сонячну систему.

Для набуття освіти Людини Метагалактики необхідна Метагалактична Цивілізація України, Метагалактична Нація України.
Сенс у чому: економіка стагнує, і ми не знаємо нових цілей (потрібно скоротити населення, аби вижити «крутеликам»). А існує варіант — Метагалактична експансія, коли економіка усіх країн Планети «заточена» на вихід та розселення по космосу. Спочатку по Сонячній системі, а далі — як техніка піде.
Економіка діюча, вона експансіонуюча, вона звикла завойовувати нові ринки територій. Зараз просто територій ринків не залишилось, тому йде стагнація. А якщо з’являться нові території планет, де знадобиться маса людей, які мають заселитися, маса техніки, маса копалин — ми витягнемо економіку на новий щабель. Та й економіка Планети стане зовсім іншою.

Метагалактична Громадянська Конфедерація України, де нас буде підтримувати вся Метагалактика, і ми одне одному будемо конфедеративними. І кожен вільний, і в конфедерації ми єдині, де Метагалактична Громадянська Конфедерація звучанням кожного з нас. Це нове суспільство й новий рівень суспільних відносин, при яких кожен стає помітним, і живемо ми разом; коли кожен і самостійний, і одночасно у єдності з усіма — формування спільної Довіри.

Якщо ми починаємо виражати собою природу Метагалактики, у нас починає формуватися Метагалактична Раса Землян. Виходячи на інші планети, ми несемо земну культуру з елементами китайської, з елементами американської, з елементами української культури, та в синтезі їх — Земну Культуру. І коли ми вийдемо з часом на зустріч із іншими жителями космосу, вони будуть бачити в нас землян, незважаючи на відтінки шкіри та розріз очей. Ми для них будемо просто Метагалактична раса Землян, яка віддає свої найкращі надбання іншим расам.

Раса — це єдність у різноманітності. Якщо всі будуть однакові й не буде різноманітності, ми будемо бідні. В Метагалактичній расі Землян не знищуються інші культури — єгипетська або українська, — а навпаки, формується єдина раса — Метагалактична. Та в різнобарв’ї різних людських підходів, національностей саме і народжується Метагалактична Раса Землян, як природно-культурний феномен.

Якщо логічно все вибудувати, ми прийдемо до Метагалактичної України, де існує і цивілізованість, і нація. І конфедерація діє, і метагалактична раса прилаштовується. Метагалактична Людина живе вільно, достойно, комфортно, організовано.

В цілому, ми вважаємо, що нова ідея України — Метагалактична Україна — це велика стратегічна перспектива!

Доки ми не дійдемо до кордонів Метагалактики, Метагалактична Україна буде жити!

Тактична реалізація — це коли Метагалактика починається не десь там, у космосі, а у кожній конкретній людині.

Україна увійшла у нові сенси буття, де діють Метагалактичні Центри, у яких відбувається формування, освіта й виховання нової Людини Метагалактики, яка внутрішньо є більш організованою та зовнішньо є більш простроєною.

Ми запрошуємо вас до співпраці у довірі, до спілкування, до освіти. Та запрошуємо вас разом із нами будувати нашу Метагалактичну Україну!

Ганна Тимошенко
філософ Синтезу
МЦ Придніпров’я
з доповіді на Другій науково-філософській конференції філософів Синтезу України
2018

Поделиться:
КАЛЕНДАР ПОДІЙ
Февраль

Март 2021

Апрель
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
1
2
3
4
5
6
7
Events for 1 Март
События отсутствуют
Events for 2 Март
События отсутствуют
Events for 3 Март
События отсутствуют
Events for 4 Март
События отсутствуют
Events for 5 Март
События отсутствуют
Events for 6 Март
Events for 7 Март
8
9
10
11
12
13
14
Events for 8 Март
События отсутствуют
Events for 9 Март
События отсутствуют
Events for 10 Март
События отсутствуют
Events for 11 Март
События отсутствуют
Events for 12 Март
События отсутствуют
Events for 13 Март
Events for 14 Март
15
16
17
18
19
20
21
Events for 15 Март
События отсутствуют
Events for 16 Март
События отсутствуют
Events for 17 Март
События отсутствуют
Events for 18 Март
События отсутствуют
Events for 19 Март
События отсутствуют
Events for 20 Март
Events for 21 Март
22
23
24
25
26
27
28
Events for 22 Март
События отсутствуют
Events for 23 Март
События отсутствуют
Events for 24 Март
События отсутствуют
Events for 25 Март
События отсутствуют
Events for 26 Март
События отсутствуют
Events for 27 Март
Events for 28 Март
29
30
31
1
2
3
4
Events for 29 Март
События отсутствуют
Events for 30 Март
События отсутствуют
Events for 31 Март
События отсутствуют
Events for 3 Апрель
Events for 4 Апрель