Для організації сенсів України нам потрібна нова парадигма. Існують базові перспективи, які в змозі націлити Україну на зростання. 

Все починається з Людини. Націленість розвитку в кожному з нас — Людина Метагалактики. Існую Я, існуєте Ви, існує сім’я, існує наш дім, існує наше місто. Є край, де ми живемо, країна — Батьківщина, континент, де знаходиться Батьківщина, є Планета, на якій ми Всі живемо.

Ми створювались, як Людина Планети — тепер Метагалактика творить нас. Метагалактика, яка об’єднує Всесвіти, Універсуми, СуперГалактики та дуже багато різних космічних явищ. І ми стаємо у цьому величезному масштабі Людиною, яка фіксує собою Метагалактику. І людина починає розвиватися не маленькою територією чи континентом, а величезною сферою Метагалактики.

І ми, як Україна, маємо взяти нову ціль, нову стратегічну ініціативу розвитку громадян України — Людину Метагалактики. Якщо ми називаємо себе українцями, громадянами Метагалактики, — ця сфера починає впливати на нас та допомагати нам розвиватися.
— Чи на мене впливає моє місто
— Чи на мене впливає Євразійський континент (я — американець, австралієць і т.п.)
— Чи на мене впливає вся Планета (я — Землянин)
— Чи на мене впливає Сонячна Система, Галактика, Метагалактика. І не просто впливає, а дає підтримку жити, розгортатися й діяти тією творчістю, яку я несу собою.

Таку ціль необхідно поставити перед Україною!

Бути Людиною Метагалактики, як нове натхнення та новий імпульс розвитку нашої країни!
Це не просто. Це не вигадка якоїсь людини. Це природне явище величезної сфери космосу, яка має кордони Метагалактики. І від цих кордонів іде сферичний вплив на кожного з нас та підтримка кожного з нас. І тоді нам легше освоювати Сонячну систему.

Для набуття освіти Людини Метагалактики необхідна Метагалактична Цивілізація України, Метагалактична Нація України.
Сенс у чому: економіка стагнує, і ми не знаємо нових цілей (потрібно скоротити населення, аби вижити «крутеликам»). А існує варіант — Метагалактична експансія, коли економіка усіх країн Планети «заточена» на вихід та розселення по космосу. Спочатку по Сонячній системі, а далі — як техніка піде.
Економіка діюча, вона експансіонуюча, вона звикла завойовувати нові ринки територій. Зараз просто територій ринків не залишилось, тому йде стагнація. А якщо з’являться нові території планет, де знадобиться маса людей, які мають заселитися, маса техніки, маса копалин — ми витягнемо економіку на новий щабель. Та й економіка Планети стане зовсім іншою.

Метагалактична Громадянська Конфедерація України, де нас буде підтримувати вся Метагалактика, і ми одне одному будемо конфедеративними. І кожен вільний, і в конфедерації ми єдині, де Метагалактична Громадянська Конфедерація звучанням кожного з нас. Це нове суспільство й новий рівень суспільних відносин, при яких кожен стає помітним, і живемо ми разом; коли кожен і самостійний, і одночасно у єдності з усіма — формування спільної Довіри.

Якщо ми починаємо виражати собою природу Метагалактики, у нас починає формуватися Метагалактична Раса Землян. Виходячи на інші планети, ми несемо земну культуру з елементами китайської, з елементами американської, з елементами української культури, та в синтезі їх — Земну Культуру. І коли ми вийдемо з часом на зустріч із іншими жителями космосу, вони будуть бачити в нас землян, незважаючи на відтінки шкіри та розріз очей. Ми для них будемо просто Метагалактична раса Землян, яка віддає свої найкращі надбання іншим расам.

Раса — це єдність у різноманітності. Якщо всі будуть однакові й не буде різноманітності, ми будемо бідні. В Метагалактичній расі Землян не знищуються інші культури — єгипетська або українська, — а навпаки, формується єдина раса — Метагалактична. Та в різнобарв’ї різних людських підходів, національностей саме і народжується Метагалактична Раса Землян, як природно-культурний феномен.

Якщо логічно все вибудувати, ми прийдемо до Метагалактичної України, де існує і цивілізованість, і нація. І конфедерація діє, і метагалактична раса прилаштовується. Метагалактична Людина живе вільно, достойно, комфортно, організовано.

В цілому, ми вважаємо, що нова ідея України — Метагалактична Україна — це велика стратегічна перспектива!

Доки ми не дійдемо до кордонів Метагалактики, Метагалактична Україна буде жити!

Тактична реалізація — це коли Метагалактика починається не десь там, у космосі, а у кожній конкретній людині.

Україна увійшла у нові сенси буття, де діють Метагалактичні Центри, у яких відбувається формування, освіта й виховання нової Людини Метагалактики, яка внутрішньо є більш організованою та зовнішньо є більш простроєною.

Ми запрошуємо вас до співпраці у довірі, до спілкування, до освіти. Та запрошуємо вас разом із нами будувати нашу Метагалактичну Україну!

Ганна Тимошенко
філософ Синтезу
МЦ Придніпров’я
з доповіді на Другій науково-філософській конференції філософів Синтезу України
2018

Поделиться: