Головна причина ворожнечі ховається не в людях, а у відсутності справи.
Безумовно благої та святої. Справи, яка була б однаково дорога для всіх.
М. Федоров.

Добре відомо, що масштабна ціль та стратегія її реалізації дозволять активізувати як команду, так і кожного в ній. Спочатку ставиться мета, потім визначаються способи її досягнення.

Розглянемо Україну – яка спільна справа об’єднує всіх українців? Яка МРІЯ країни та кожного її громадянина? Чи достатньо масштабні цілі ми ставимо та наскільки вони стратегічні? Чи бачимо ми себе у житті Майбутньої України? Наскільки усвідомлюємо відповідальність дій сьогодення та їх вплив на майбутнє? Чи існує така мета, яка б надихала та «запалювала» кожного українця?

Читать далее

До вашої уваги випуск передачі «Повір у себе» №89 від 10.12.2017 (відео) на Запорізькому місцевому телебаченні щодо психологічного супроводу сімей.
Запорізька команда Метагалактичного Центру розповідає про втілення Программи Ноосферного генезису сім’ї.

Читать далее

Мы сами становимся той переменой, которую хотим видеть

Новый Образ Украины                

        Мысль созидает реальность. Мечтавершина мыслительного процесса человека. Выверенная четко спланированная, развернутая в действии Мечта всегда достигает своей цели.  О чем мы мечтаем, во что верим, какому образу следуем в нашей действительности так и складывается наша жизнь.

Читать далее

Метагалактика глазами детей

В 20-х числах декабря 2017 года в Энергодаре прошёл Детский Художественный конкурс рисунка «Я и моя Планета в Метагалактике». Организатором конкурса выступила Общественная Организация города Энергодара «Метагалактический Центр». Сто шестьдесят четыре учащихся Художественной школы в возрастной категории от шести до двенадцати лет представили свои творческие работы.

Читать далее