Україна сьогодні потребує визначеної ідеології, конкретної стратагеми розвитку. Невизначеність призводить до глухих кутів і, нерідко, до нав’язування із зовні орієнтирів, які не завжди спрацьовують.

Дух кожної людини прагне вгору, намагаючись зрозуміти навіщо він живе і що дасть в перспективі наше спільне людське майбутнє. Це стосується і відповідальності за дітей, — яку країну ми залишимо їм? Це стосується відповідальності за суспільне життя, — що нас чекає в перспективі? Це стосується і економічної спроможності нації України… І як би ми не ухилялися від ідеологічних перспектив, нам все одно доведеться відповідати на всі ці запитання.

Читать далее

Громадянськi Фiлософськi Читання Cинтезу вперше у Львові відбудуться 10 сiчня 2019. Запрошуються всі бажаючі до розгляду теми: «Можливостi сучасної Людини в змiнотвореннi парадигми нового свiтогляду».
Читать далее

«Ми свідомо працюємо над тим, щоб в місті і в країні з’явилися різні інноваційні процеси, які викличуть у громадян Запоріжжя, України і всіх переподготовлених новою практичною філософією саме активацію креативності, нового масштабу ментальності, щоб це допомогло розвивати суспільство і Україну» — з публікації у Незалежному Молодіжному порталі Запоріжжя та області «Пороги».

Читати повністюсті

 

Запрошуємо прийняти участь у Філософських зустрічах, що проводяться у різних містах України до всесвітнього дня Філософії 15 листопада — Біла Церква, Дніпро, Енергодар, Запоріжжя, Кривий Ріг, Одеса, Харків, Херсон.

Читать далее

13 жовтня 2018р. Львів гостинно зустрічав учасників Круглого столу, організованого за підсумками другої науково-філософської загальноосвітньої конференції Філософів Синтезу в Україні «Основи Освіти Людини-Творця», яка відбулася 31 березня 2018 року. До участі в роботі Круглого столу активно долучились спеціалісти різних напрямків діяльності – освітяни, юристи, вчені, психологи, лікарі, економісти та просто небайдужі Громадяни.

Читать далее

Продовжуємо низку Круглих столів за підсумками Другої науково-філософської загальноосвітньої конференції філософів Синтезу в Україні. Отже, 9-го листопада з 16-00  до 18-30 вас чекає м.Хмельницький з презентацією, дискурсами, обговореннями.

Читать далее

Розробка і розкриття потенціалу Людини повинні стати Основою Освіти нашої держави. Тому що вивчення і розкриття внутрішнього потенціалу Людини – це та базова основа освітньої системи, яка дозволить Нації еволюціонувати у якісно новий рівень. Кожен з нас може змінити світ на краще і змінити майбутнє самих себе та наших нащадків, починаючи з виховання та освіти, маючи позицію активну та дієву.

Читать далее

У Львові 12 жовтня з 15.00 до 18.00 відбудеться Круглий стіл за підсумками Другої науково-філософської загальноосвітньої конференції філософів Синтезу в Україні. Учасників Круглого столу чекає презентація збірника доповідей НФ Конференції, дискурс на тему розвитку Людини як одиниці успішної Нації в побудові сучасної розвиненої Української Держави, спілкування, обговорення та подарунки.

Читать далее

Добре відомо, що масштабна ціль та стратегія її реалізації дозволять активізувати як команду, так і кожного в ній. Спочатку ставиться мета, потім визначаються способи її досягнення. Розглянемо Україну — яка спільна справа об’єднує всіх українців?

Читать далее

МЕТАГАЛАКТИЧНІ ЦЕНТРИ ЗАПРОШУЮТЬ:

Slider