Місто Боярка запрошує на курс Метагалактичних філософських читань Синтезу — другі вихідни лютого, та далі — кожні треті вихідні місяця.

Читать далее

Поделиться:

Громадянськi Фiлософськi Читання Cинтезу вперше у Львові відбудуться 10 сiчня 2019. Запрошуються всі бажаючі до розгляду теми: «Можливостi сучасної Людини в змiнотвореннi парадигми нового свiтогляду».
Читать далее

Поделиться:

«Ми свідомо працюємо над тим, щоб в місті і в країні з’явилися різні інноваційні процеси, які викличуть у громадян Запоріжжя, України і всіх переподготовлених новою практичною філософією саме активацію креативності, нового масштабу ментальності, щоб це допомогло розвивати суспільство і Україну» — з публікації у Незалежному Молодіжному порталі Запоріжжя та області «Пороги».

Читати повністюсті

 

Поделиться:

Запрошуємо прийняти участь у Філософських зустрічах, що проводяться у різних містах України до всесвітнього дня Філософії 15 листопада — Біла Церква, Дніпро, Енергодар, Запоріжжя, Кривий Ріг, Одеса, Харків, Херсон.

Читать далее

Поделиться:

13 жовтня 2018р. Львів гостинно зустрічав учасників Круглого столу, організованого за підсумками другої науково-філософської загальноосвітньої конференції Філософів Синтезу в Україні «Основи Освіти Людини-Творця», яка відбулася 31 березня 2018 року. До участі в роботі Круглого столу активно долучились спеціалісти різних напрямків діяльності – освітяни, юристи, вчені, психологи, лікарі, економісти та просто небайдужі Громадяни.

Читать далее

Поделиться:

Продовжуємо низку Круглих столів за підсумками Другої науково-філософської загальноосвітньої конференції філософів Синтезу в Україні. Отже, 9-го листопада з 16-00  до 18-30 вас чекає м.Хмельницький з презентацією, дискурсами, обговореннями.

Читать далее

Поделиться:

Розробка і розкриття потенціалу Людини повинні стати Основою Освіти нашої держави. Тому що вивчення і розкриття внутрішнього потенціалу Людини – це та базова основа освітньої системи, яка дозволить Нації еволюціонувати у якісно новий рівень. Кожен з нас може змінити світ на краще і змінити майбутнє самих себе та наших нащадків, починаючи з виховання та освіти, маючи позицію активну та дієву.

Читать далее

Поделиться:

У Львові 12 жовтня з 15.00 до 18.00 відбудеться Круглий стіл за підсумками Другої науково-філософської загальноосвітньої конференції філософів Синтезу в Україні. Учасників Круглого столу чекає презентація збірника доповідей НФ Конференції, дискурс на тему розвитку Людини як одиниці успішної Нації в побудові сучасної розвиненої Української Держави, спілкування, обговорення та подарунки.

Читать далее

Поделиться:

Добре відомо, що масштабна ціль та стратегія її реалізації дозволять активізувати як команду, так і кожного в ній. Спочатку ставиться мета, потім визначаються способи її досягнення. Розглянемо Україну — яка спільна справа об’єднує всіх українців?

Читать далее

Поделиться:

До вашої уваги випуск передачі «Повір у себе» №89 від 10.12.2017 (відео) на Запорізькому місцевому телебаченні щодо психологічного супроводу сімей.
Запорізька команда Метагалактичного Центру розповідає про втілення Программи Ноосферного генезису сім’ї.

Читать далее

Поделиться:

МЕТАГАЛАКТИЧНІ ЦЕНТРИ ЗАПРОШУЮТЬ:

Slider