Розробка і розкриття потенціалу Людини повинні стати Основою Освіти нашої держави. Тому що вивчення і розкриття внутрішнього потенціалу Людини – це та базова основа освітньої системи, яка дозволить Нації еволюціонувати у якісно новий рівень. Кожен з нас може змінити світ на краще і змінити майбутнє самих себе та наших нащадків, починаючи з виховання та освіти, маючи позицію активну та дієву.

Читать далее

Поделиться:

У Львові 12 жовтня з 15.00 до 18.00 відбудеться Круглий стіл за підсумками Другої науково-філософської загальноосвітньої конференції філософів Синтезу в Україні. Учасників Круглого столу чекає презентація збірника доповідей НФ Конференції, дискурс на тему розвитку Людини як одиниці успішної Нації в побудові сучасної розвиненої Української Держави, спілкування, обговорення та подарунки.

Читать далее

Поделиться:

Головна причина ворожнечі ховається не в людях, а у відсутності справи.
Безумовно благої та святої. Справи, яка була б однаково дорога для всіх.
М. Федоров.

Добре відомо, що масштабна ціль та стратегія її реалізації дозволять активізувати як команду, так і кожного в ній. Спочатку ставиться мета, потім визначаються способи її досягнення.

Розглянемо Україну – яка спільна справа об’єднує всіх українців? Яка МРІЯ країни та кожного її громадянина? Чи достатньо масштабні цілі ми ставимо та наскільки вони стратегічні? Чи бачимо ми себе у житті Майбутньої України? Наскільки усвідомлюємо відповідальність дій сьогодення та їх вплив на майбутнє? Чи існує така мета, яка б надихала та «запалювала» кожного українця?

Читать далее

Поделиться:

До вашої уваги випуск передачі «Повір у себе» №89 від 10.12.2017 (відео) на Запорізькому місцевому телебаченні щодо психологічного супроводу сімей.
Запорізька команда Метагалактичного Центру розповідає про втілення Программи Ноосферного генезису сім’ї.

Читать далее

Поделиться:
Мы сами становимся той переменой, которую хотим видеть

Новый Образ Украины                

        Мысль созидает реальность. Мечтавершина мыслительного процесса человека. Выверенная четко спланированная, развернутая в действии Мечта всегда достигает своей цели.  О чем мы мечтаем, во что верим, какому образу следуем в нашей действительности так и складывается наша жизнь.

Читать далее

Поделиться:

Метагалактика глазами детей

В 20-х числах декабря 2017 года в Энергодаре прошёл Детский Художественный конкурс рисунка «Я и моя Планета в Метагалактике». Организатором конкурса выступила Общественная Организация города Энергодара «Метагалактический Центр». Сто шестьдесят четыре учащихся Художественной школы в возрастной категории от шести до двенадцати лет представили свои творческие работы.

Читать далее

Поделиться: