18 ноября 2021 года — Всемирный День Философии.

На протяжении многих веков Философия являлась базой развития различных цивилизаций, культур человечества, создавала предпосылки к обоснованному анализу всего происходящего, закладывала основу творческому, критическому и независимому мышлению Человека.

В каждой цивилизации философия порождала концепции, идеи и анализ, и посредством этого формировала основу для критической, аналитической, самостоятельной и творческой мысли Человека.

Исторически Философия рождалась из природного стремления человека, интересующегося окружающим миром, в познании и изучении роли самого человека и человечества в этом мире.

Читать далее

Для подальшого росту і розвитку людства, зокрема, для формування загальної планетарної цивілізації, просто необхідний еволюційний стрибок і нова експансія. Це закладено в нас генетично.

При цьому синтез держав у загальну планетарну систему, необхідну для загального економічного зростання, вже неможливий, оскільки застаріла традиція еволюційного розвитку межує з нав’язуванням моделей більш успішних і сильних держав менш стійким і слабким.

В нових умовах необхідне якісне зростання кожної держави і інакша модель цивілізаційного розвитку всієї Планети.

Але для цього потрібно знайти і нові відповіді якісного зростання. А вони неможливі старими моделями розвитку.

Читать далее

Від масштабу здійснюваної цивілізації залежить масштаб духу її ведення, від висоти цілі здійснюваної нації залежить воля її досягнень, а від завдань, які ми самі перед собою ставимо, залежить вся якість і можливості нашого життя.

І чим перспективніше завдання, тим вище, якісніше і комфортніше наше життя. Це довела вся практика світової історії.

Тільки надихнувшись новими масштабами, цілями і завданнями, ми зможемо по-справжньому йти вперед, розвиваючи себе, країну і комфортні умови життя в ній, які ми далі понесемо в своєму космiчному-метагалактичному розвитку.

Проект «Україна — космічна держава»

Новий цикл розвитку людства — це Метагалактична Цивілізація.
Цивілізація, яка може існувати і тим більше розвиватися, еволюціонувати лише в умовах Метагалактичної самоорганізації, пізнаючи і застосовуючи її закони і стандарти.

В умовах Метагалактичної дійсності, метою всіх процесів є ЛЮДИНА, її якість, розвиток, гідність. В новому цивілізаційному циклі всі науки і дисципліни матимуть право на існування, якщо вони спрямовані на розвиток ЛЮДИНИ.

Зростаюча економіка, економіка яка прогресує, — це економіка, яка служить людині. Тобто, досягнення прибутку будь-якою ціною, з метою накопичення капіталу — це інволюційний процес в Метагалактичній Цивілізації і згодом приведе до руйнування процесу з усіма його учасниками.

Читать далее

Досвід іншого для нас є тільки знанням. І те, що одному робити можна або рекомендовано, іншому просто протипоказано. І якщо вчора щось було можна зробити, сьогодні — не можна. І навпаки.
Вчіться відчувати, проживати серцем.

Якщо ж навіть, Вами отримано рекомендації — ЩО робити, то ЯК робити — Ви вирішуєте самостійно. Включаєте ментальність, міркуєте, що станеться, якщо зробите так чи інакше. Можливо, для більш повного усвідомлення якогось питання, вам необхідно «вляпатися».

Відстежуєте результати кожної своєї дії, напрацьовуєте досвід. Довго, терпляче, але це буде ВАШ шлях.


За матеріалами МФЧС

Прийшло третє тисячоліття — Нова епоха Вогню і вплив Земних і Небесних сил змінився. Ці зміни і вплив планет на наш земний простір будуть змінювати і вже змінюють спосіб мислення людей, їхню свідомість.

Внаслідок того, що еволюція пішла аналітичним шляхом, а не синтезом двох шляхів (аналітичним і інтуітивним) — ми викидаємо в простір масу негативних емоцій, що псує гармонійну екологію Всесвіту.

Якщо ми будуватимемо свій світогляд виключно на логічній складовій, то ніколи не зможемо правильно збудувати систему свого нового розвитку. Ми є продуктом багатьох перевтілень і несемо в своїй свідомості увесь Всесвіт.

Читать далее

Мы сейчас живём на рубеже эпох, который предполагает отмену старого и рождение нового, можно сказать, Стиля Жизни – Метагалактического.
Входя в Начала Науки о Человеке…


А кто такой человек? И здесь необходимо сказать, что не хватает в современной парадигме обоснования самого человека. До сих пор, практически во всех науках существует мнение, что внутренний мир человека и человек не познаваем. И все методы познания человеческих возможностей идут внешним способом.

Читать далее

Для організації сенсів України нам потрібна нова парадигма. Існують базові перспективи, які в змозі націлити Україну на зростання. 

Все починається з Людини. Націленість розвитку в кожному з нас — Людина Метагалактики. Існую Я, існуєте Ви, існує сім’я, існує наш дім, існує наше місто. Є край, де ми живемо, країна — Батьківщина, континент, де знаходиться Батьківщина, є Планета, на якій ми Всі живемо.

Читать далее

Україна сьогодні потребує визначеної ідеології, конкретної стратагеми розвитку. Невизначеність призводить до глухих кутів і, нерідко, до нав’язування із зовні орієнтирів, які не завжди спрацьовують.

Дух кожної людини прагне вгору, намагаючись зрозуміти навіщо він живе і що дасть в перспективі наше спільне людське майбутнє. Це стосується і відповідальності за дітей, — яку країну ми залишимо їм? Це стосується відповідальності за суспільне життя, — що нас чекає в перспективі? Це стосується і економічної спроможності нації України… І як би ми не ухилялися від ідеологічних перспектив, нам все одно доведеться відповідати на всі ці запитання.

Читать далее

Запрошуємо прийняти участь у Філософських зустрічах, що проводяться у різних містах України до всесвітнього дня Філософії 15 листопада — Біла Церква, Дніпро, Енергодар, Запоріжжя, Кривий Ріг, Одеса, Харків, Херсон.

Читать далее