ІДЕЯ ПРОЕКТУ

Дух кожної людини прагне вгору, намагаючись зрозуміти, навіщо він живе і що дасть в перспективі наше спільне українське майбутнє. Це стосується і відповідальності за дітей: яку країну ми залишимо? Це стосується і суспільного життя: що нас чекає в перспективі? Це стосується і економічної спроможності нації України: без чітких орієнтирів стратегії національного будівництва бізнесмени не будуть впевнені у власних вкладеннях і їх віддачі.

І як би ми не відвертались від ідеологічних перспектив, нам все одно доведеться відповідати на ці питання, оскільки самі закони природи припускають наявність у вищої розумної істоти планети Земля — людини — ідей власного розвитку та існування.

Бо світ ідей — така ж важлива складова людини, як і світ смислів, і світ думки, і світ почуттів, і немає без цього людини. І немає розвиненого суспільства без відповідей на ці питання.

Необхідні нові перспективи, нові цілі та нові можливості розвитку не тільки України, а й кожного її Громадянина. Ми звично говоримо: «Україна — космічна держава!»

I ми закликаємо всіх! Приєднуйтесь! до гуманітарного освоєння космічного простору — Метагалактики!

МАСШТАБ ПРОЕКТУ

«Україна — космічна держава!». Але, де космічні кордони України і взагалі кордони космосу. Хоча відомо, що тільки при чітко окреслених межах у нас вмикається розумне сприйняття дійсності, і ми з розмитості і неясності деталей входимо в чітке сприйняття нашої реальності і перспектив її освоєння. Сучасні вчені в галузі космічних досліджень, говорячи про межі космосу, вживають терміни «Метагалактика» і «Всесвіт».

Саме філософія і культура, століттями зростаючі вселенською православною культурою, найбільше виявилися пристосовані до нового явища розвитку планети Земля і людства Землі, до виходу людини в космос і початку космiчного метагалактичного його освоєння.

Ще філософи-космісти говорили про неминучість виходу людства з «колиски» планети і освоєння нами космічного простору. Космос — це безмежний простір власних законів і смислів буття. А границі космосу визначаються метагалактичною сферою буття, сферою, в якій з безмежного простору матерії з’являється безмежний простір життя людини його суттю, його цивілізованістю, його культурою і його можливостями освоєння космічних просторів. І все це називається просто: Космiчна(Метагалактична) Цивілізація. Адже для таких масштабів освоєння ми повинні побудувати нову цивілізованість і націю, націлену на космічний успіх.

Але від масштабу здійснюваної цивілізації залежить масштаб духу її ведення, від висоти цілі здійснюваної нації залежить воля її досягнень, а від завдань, які ми самі перед собою ставимо, залежить вся якість і можливості нашого життя. І чим перспективніше завдання, тим вище, якісніше і комфортніше наше життя. Це довела вся практика світової історії.

Тільки надихнувшись новими масштабами, цілями і завданнями, ми зможемо по-справжньому йти вперед, розвиваючи себе, країну і комфортні умови життя в ній, які ми далі понесемо в своєму космiчному-метагалактичному розвитку. Адже необхідно не просто абстрактне заселення нових планет: на них необхідно будувати цивілізованість за образом, реалізованим на нашій планеті.

Тобто, нам в першу чергу необхідно відбудувати і підвищити якість власного, земного життя, щоб нести ці еталони далі, на інші планети. Так метагалактична цивілізованість буде розвивати спочатку земне життя, щоб потім відбудувати нею життя на інших планетах.

МЕТА ПРОЕКТУ

Космiчна — Метагалактична Цивілізація — не втеча від земних проблем в космос. Навпаки, це ефективне рішення нині існуючих проблем розвитку України. Бо без їх вирішення нам нічого буде робити в космосі. А космiчна-метагалактична цивілізованість — це настільки високий і одухотворений вид життя. Адже, коли є куди йти і є на що рівнятися, життя стає веселіше, глибше, заповнене смислами, надіями, перспективами, тим, що в кінцевому рахунку і єсмь життя.

Орієнтир на наш нерозривний зв’язок з космосом дає і сучасна наука, яка вивела так званий «антропний принцип», який свідчить про те, що весь Всесвіт (Метагалактика) творить нас. Космiчна Метагалактична сфера — та реальність, всередині якої ми існуємо, розвиваємося і творимося.

Вивівши людину в космос і нарощуючи практичну космонавтику, ми повинні були припускати, що нам обов’язково прийде у відповідь реакція з космосу як найбільшої системи самоорганізації, що здійснює нас. Таку дія самоорганізуючих систем передбачив ще нобелівський лауреат Ілля Пригожин.

Всесвiт-Метагалактика, як система самоорганізації життя космосу відреагувала на нас, що вийшли за межі своєї ойкумени, і природним чином включила нашу планету в метагалактичне життя. І нам з цим не посперечатися: вона настільки величезна, що всі наші знання і думки на цей рахунок просто наштовхуються на масив її самоорганізуючих можливостей, діючих чіткими стандартами і методами. А масштаб матерії, в яку ми увійшли, настільки величезний, потрiбно перетворення власного життя на більш високі стандарти і імперативи. Так, прагнучи вгору, ми піднімемо і розвинемо власні перспективи звичайного земного життя.

Космiчна-Метагалактична Громадянська Конфедерація України засновується на аналізі історичного розвитку України і синтезі її перспектив, які наростали і накопичувалися нашими дослідженнями, освітніми проектами і тією суспільною дією, яка формує Метагалактичну Цивілізацію України на основі Філософії Синтезу космізму.

Україна встала на цей шлях. Самоорганізація Метагалактичної Цивілізації України сьогодні активно виростає, автоматично і природно діючи, як повітря, яким ми дихаємо, але не помічаємо його, хоча від його складу дуже і навіть дуже залежить наше самопочуття. А ми знаємо, що весь Всесвіт творить нас, а значить, Метагалактика бере участь і в творенні нашої цивілізованості. Наприклад, основами еволюційних стандартів для розумних рас, що населяють Метагалактику. І це вищі стандарти життя, закладені природою.

ІНОВАЦІЙНА ПАРАДИГМА

Проект УКРАIНА — КОСМIЧНА ДЕРЖАВА нацiлений розгортати іноваційну парадигму України і нові стандарти, які будуть розвивати наше життя далі, організовуючи їх застосування практично. Ми не йдемо шляхом боротьби зi старими формами взаэмодiй – ми будуэмо новi форми! Ми не руйнiвники, ми творцi!

Для здійснення даних перспектив ми розробили вісім цілей, досягаючи яких, ми змінимо наше життя на краще і увійдемо в космiчне — метагалактичне сьогодення, будуючи при цьому і наше космічне майбутнє.

1. Формування Людини Метагалактики: тільки новий вид людини, що має масштаб духу і волі, світла і мудрості, енергії та любові, може здійснити настільки грандіозну мету. Сама природа до нас промовляє: формуйте новий тип людини! Назвавши нову людину Людиною Метагалактики, ми залучимо до її формування грандіозні сили вселенського творення, які століттями творили нас! Це буде велика сила і велике звершення! Це стане новим орієнтиром для освіти, бо без розуміння, яку людину ми виховуємо і просвіщаємо, немає самої освіти. Це стане новим орієнтиром для культури, бо, надихнувшись Людиною Метагалактики, вона створить нові великі твори і традиції. Це стане новим орієнтиром і для науки, адже принцип позиції спостерігача якісно збільшиться до масштабів Космосу-Метагалактики, що природно стане базою для нових наукових відкриттів і звершень. Це стане орієнтиром і для наших воїнів, бо всесвiтний-метагалактичний воїн організовує правильне функціонування нових поселень на нових планетах, де явно не особливо сприятливе середовище для нашого проживання, і це стане новою функцією Збройних сил України.

2. Формування КосмiчноїМетагалактичної Громадянської Конфедерації України: це нові суспільні відносини на явище нового Пасіонарія — Людини Метагалактики. Адже кожна Людина Метагалактики індивідуальна і являє собою особисту цінність для всієї Метагалактики. За метагалактичними стандартами, Метагалактика творить кожну людину. А кожна особисто та індивідуально розвинена Людина Метагалактики буде явно високоорганізованим громадянином, що має власний погляд, права творення і відповідальність за розвиток України. І без конфедеративних відносин громадян між собою, коли кожен кожному РІВНИЙ, кожний з нас є ПРЕЗИДЕНТ, але конфедеративно відповідальний за країну, ми не обійдемося. Громадянська Конфедерація — це новий тип суспільно-соціальних відносин в акценті на кожного Громадянина. Громадянська Конфедерація приходить на зміну демократії в акценті на кожен народ. Звідси Метагалактична Громадянська Конфедерація, де сили Метагалактики творитимуть в колективній відповідальності один за одного вже не просто Людину Метагалактики, а досконалого Громадянина Метагалактики, що вільно несе принципи земної будови Метагалактиці.

3. Творення КосмiчноїМетагалактичної Цивілізації України: це нова цивілізованість відносин, яка синтезує все краще, вироблене людством раніше, і в пасіонарному метагалактичному устремлінні переводить на більш високий рівень буття всіх для кожного і кожного для всіх, вибух-стрибком метагалактичного біологічного будівництва Людини Метагалактики в його вихованні, освіті, культурі, технологіях, науці, фінансах, економіці, воїнстві, метагалактичній етиці та моралі. Цивілізованість, що несе повагу і увагу до кожної жінки, яка твориться метагалактично і продовжує рід людський, і до кожного чоловіка, який твориться метагалактично і просуває рід людський по всій Метагалактиці. Ця нова цивілізованість остаточно подолає тваринність людини, яка дісталася рудиментами минулих епох.

4. Творення КосмiчноїМетагалактичної Нації України: це формування економіки, що підтримує і реалізує творчі сили Метагалактики своїми базисами економіки, стійкість якої підтримується не тільки планетарно, але і метагалактично, на всіх освоюваних планетах і поселеннях; це формування нації, здатної це не просто витримати, а побудувати, створити і реалізувати собою. І Україна підготовлена до цієї великої місії на сьогодні. Бо нація України, яка довела історично свій творчий і нелінійно-перспективний потенціал і відновлюється, як птах Фенікс, з попелу проблем і трагедій, має на сьогодні те творче мислення, той творчий доробок, ту повну відсутність старих перспектив, які і допоможуть в творенні абсолютно нової, небаченої раніше Метагалактичної Нації України. Це і нові технології, і нова освіта, і нова економіка, і багато чого ще нового, метагалактично відбудованого і перспективного, що вона створить на цьому великому шляху.

5. Формування Досконалого Громадянина України: це абсолютно новий доробок перспектив людського будівництва, коли з дитинства ми поступово формуємо і виховуємо досконалого Громадянина, який вміє, знає, застосовує і компетентний в різних інструментах і технологіях державного і суспільного життя, реалізує своє право будівельника країни свідомо, творчо і цілеспрямовано. Бо в століття найскладніших технологій, маркетингових впливів і масових маніпуляцій тільки Досконалий Громадянин, сформований в кожній Людині Метагалактики, в явленні і розвитку досконалої країни, досконалої України собою, здатний дати відсіч негативним впливам і творчо розвинути ті корисні перспективи, які поведуть країну далі в бізнесі, в мистецтві, в культурі, в освіті, в науці, в військовому мистецтві, в технологіях, в політиці і в багатьох і багатьох сферах розвитку і реалізації досконалої країни, якою стане Україна Досконалими Громадянами своїми.

6. Творення Космiчної -Метагалактичної України — країни, що творить досконалі інструменти управління і комфортного життя на основі метагалактичної пасіонарності і конфедеративності громадян, що творить технологічні та громадські ініціативи, що поліпшують спільне проживання всіх для всіх і кожного для кожного, що розробляє і впроваджує інноваційні поліпшення в законодавчому, виконавчому, судовому та інформаційному полі, не тільки в розвитку земного життя громадян, але для реалізації на всіх планетах і поселеннях метагалактично освоєних. Країни, що формує і розвиває життя людства не тільки в земних, а й метагалактичних умовах буття нового метагалактичного часу, де управління країною і Метагалактичною Цивілізацією землян пошириться на багато і багато територій освоєння.

7. Творення Космiчного Метагалактичного Парламенту Землян: це формування єдиного органу багатьох країн і народів, які проводять єдину політику космiчного-метагалактичного освоєння і будівництва на основі принципу єдності землян у множинності країн/націй, що беруть участь в космічній експансії і розвитку. Де розробляється загальна метагалактична законодавча база, що застосовується в безлічі країн; де уточнюються інструменти виконавчої майстерності влади з впровадженням найкращих і недопущенням гірших; де кожна країна рівна серед інших країн, а нація — серед інших націй; де перші серед рівних розробляють і впроваджують нові стандарти собою для всіх з метою загального розвитку метагалактичної цивілізованості землян.

8. Творення Філософії Синтезу Космізму: це подальший розвиток Філософії Синтезу, що виникла в обгрунтування метагалактичних перспектив життя планети, в нових форматах, нових ракурсах і нових розробках, які розвивають філософське освоєння Метагалактики відповідним мисленням Метагалактики і метагалактичним синтезом усього в усьому: в будівництві, дослідженнях і перспективах, якими живе і розвивається метагалактичність землян; творення Філософії Синтезу, що охоплює всі виникаючі метагалактичні проблеми і явища, вирішує їх на відповідному парадигмальному і стратагемічному рівнях розвитку людства і Людини Метагалактики Землі відповідного етапу метагалактичного освоєння.

Зрозуміло, що всіх перспектив і проблем, що виникають на цьому шляху, ми ще не бачимо. Але бачимо головне: нашим виходом в космос ми увійшли в метагалактичні відносини, які треба освоювати, розробляти і застосовувати, і в цьому запорука нового майбутнього нової України. Бо історично вона виявилася схильна до цього великого будівництва. І пора нам, всім громадянам України, усвідомлено стати на цей шлях на багато найближчих тисячоліть величезних мета- галактичних здійснень. Так увійдемо в Космiчну — Метагалактичну Цивілізацію України разом! Створимо Космiчну — Метагалактичну Націю України, склавши її нові перспективи! Станемо Досконалим Громадянином України не на словах, а на ділі, допомагаючи нашій країні розвиватися на такому складному шляху, на який поставила нас вся історія нашого розвитку. Пора робити наступний крок: з технічного освоєння космосу переходити до стійкого суспільного будівництва метагалактичних перспектив нового рівня розвитку України.

Ми запрошуємо вас в наш Проект УКРАIНА КОСМIЧНА ДЕРЖАВА – Космiчна — Метагалактична Громадянська Конфедерацiя , для спільного творення викладених перспектив і розвитку проекта!

Закликаємо всіх! Приєднуйтесь! до гуманітарного освоєння космічного простору – Метагалактики!

Поделиться: