Основним завданням соціальних проектів проектів для молоді є внутрішній розвиток Людини, в тому числі молоді просвітницькою діяльністю, тобто самоосвіта через заняття, тренінги, семінари, майстер-класи. Мінімум теорії, максимум практичного застосування у всіх аспектах нашого життя: сім’я, професія, хобі, соціум і всі варіанти реалізації кожного з нас.

Всі ми знаємо, що вік молоді — від 14 до 35 років. І це пік розквіту Потенціалу Молоді як особистості, індивідуальності, Людини, професіонала. Коли ми заробляємо бонуси, на які будемо жити після 35)) Як говорять: «Сьогодні ти заробляєшь авторитет, а потім авторитет буде працювати на тебе».

Тому хочеться дати посил, висловити девіз кожній молодій людині:
«ВСТИГНИ БУТИ МОЛОДИМ НА ВСІ 100!»

Пропонуємо соціальні проекти для молоді на різні тематики.

Керівник напрямку соціальних проектів для молоді — Ольга Демідова (МЦ Одеса).
Контакт для зв’язку:

Соціальний проект «РОЗВИТОК ПОТЕНЦІАЛУ МОЛОДІ»

Суть даного проекту — допомогти молоді знайти себе в житті, в реалізації свого істинного творчого потенціалу.

В кожному з нас є відповіді на всі наші запитання. Але ж за активністю зовнішнього життя ми розучилися шукати відповіді всередені себе. Тільки ми знаємо, як краще для нас на будь-якому етапі нашого життя. Тільки наш досвід є самим цінним і важливим для розвитку, зростання кожного з нас як особистості, лідера, індивідуальності.

Соціальний проект «ФІЛОСОФІЯ СТИЛЮ МОЛОДІ»

Даний проект направлений на пошук внутрішнього індивідуального стилю кожної молодої людини і його зовнішньої реалізації. Як говорила Коко Шанель: «У вас не буде другого шансу справити перше враження». Також, ми знаємо фразу: «Зустрічають за одягом, проводжають за розумом».

В наш час дуже розвинена індустрія моди, краси, творчої реалізації у випуску одягу, взуття, інтернет магазини і т.інше. Як у всьому цьому різноманітті знайти саме свій стиль, а не копіювати чийсь.
Адже, кожна людина — особлива, у кожної — свої таланти, творчі здібності, можливості, досвід життя. І все це виявляється в нашому стилі одягу в тому числі.

Саме заняття даного проекту допоможуть молоді не загубитись у різноманітті пропозицій на ринку моди, а знайти саме свій індивідуальний стиль, який розкриє внутрішній світ кожного.
Ви навчитеся відчувати, сканувати саме ваш одяг, взуття, аксесуари, а все зайве не буде навіть попадатись на очі. Економія часу в тому числі, а час — найдорожчій ресурс, що в нас є, особливо в нашому активному темпі життя.

Соціальний проект «ГОЛОСОВЕДЕННЯ»

Даний проект розрахований на розкриття сили голосу в кожному з нас. В данному проекті синтезовані різні методики розробки голосу, ораторської майстерності, розкриття істинного потенціалу голосу кожного.
Згадайте, наскільки голосно спілкуються діти. І ми теж були дітьми. Однак, загальні правила виховання призводять голос кожного до більш тихого стану, ніж був в дитинстві. Але насправді потенціал сили голосу залишається у нас на все життя. Хтось розкриває його знову і навчається ним користуватися, а хтось так і залишається в рамках загального виховання: «не галасуй», «говори тихіше», «помовч» і т.д.

Даний проект виводить наш голос з рамок виховання, розкріпачує і дає йому силу, яка дана нам природою за правом нашого народження.

Поделиться:
МЕТАГАЛАКТИЧНІ ЦЕНТРИ ЗАПРОШУЮТЬ:
Slider