Основним завданням соціальних проектів проектів для молоді є внутрішній розвиток Людини, в тому числі молоді просвітницькою діяльністю, тобто самоосвіта через заняття, тренінги, семінари, майстер-класи. Мінімум теорії, максимум практичного застосування у всіх аспектах нашого життя: сім’я, професія, хобі, соціум і всі варіанти реалізації кожного з нас.

Всі ми знаємо, що вік молоді — від 14 до 35 років. І це пік розквіту Потенціалу Молоді як особистості, індивідуальності, Людини, професіонала. Коли ми заробляємо бонуси, на які будемо жити після 35)) Як говорять: «Сьогодні ти заробляєшь авторитет, а потім авторитет буде працювати на тебе».

Тому хочеться дати посил, висловити девіз кожній молодій людині:
«ВСТИГНИ БУТИ МОЛОДИМ НА ВСІ 100!»

Пропонуємо соціальні проекти для молоді на різні тематики.

Керівник напрямку соціальних проектів для молоді — Ольга Демідова (МЦ Одеса).
Контакт для зв’язку:

Соціальний проект «РОЗВИТОК ПОТЕНЦІАЛУ МОЛОДІ»

Суть даного проекту — допомогти молоді знайти себе в житті, в реалізації свого істинного творчого потенціалу.

В кожному з нас є відповіді на всі наші запитання. Але ж за активністю зовнішнього життя ми розучилися шукати відповіді всередені себе. Тільки ми знаємо, як краще для нас на будь-якому етапі нашого життя. Тільки наш досвід є самим цінним і важливим для розвитку, зростання кожного з нас як особистості, лідера, індивідуальності.

Соціальний проект «ФІЛОСОФІЯ СТИЛЮ МОЛОДІ»

Даний проект направлений на пошук внутрішнього індивідуального стилю кожної молодої людини і його зовнішньої реалізації. Як говорила Коко Шанель: «У вас не буде другого шансу справити перше враження». Також, ми знаємо фразу: «Зустрічають за одягом, проводжають за розумом».

В наш час дуже розвинена індустрія моди, краси, творчої реалізації у випуску одягу, взуття, інтернет магазини і т.інше. Як у всьому цьому різноманітті знайти саме свій стиль, а не копіювати чийсь.
Адже, кожна людина — особлива, у кожної — свої таланти, творчі здібності, можливості, досвід життя. І все це виявляється в нашому стилі одягу в тому числі.

Саме заняття даного проекту допоможуть молоді не загубитись у різноманітті пропозицій на ринку моди, а знайти саме свій індивідуальний стиль, який розкриє внутрішній світ кожного.
Ви навчитеся відчувати, сканувати саме ваш одяг, взуття, аксесуари, а все зайве не буде навіть попадатись на очі. Економія часу в тому числі, а час — найдорожчій ресурс, що в нас є, особливо в нашому активному темпі життя.

Соціальний проект «ГОЛОСОВЕДЕННЯ»

Даний проект розрахований на розкриття сили голосу в кожному з нас. В данному проекті синтезовані різні методики розробки голосу, ораторської майстерності, розкриття істинного потенціалу голосу кожного.
Згадайте, наскільки голосно спілкуються діти. І ми теж були дітьми. Однак, загальні правила виховання призводять голос кожного до більш тихого стану, ніж був в дитинстві. Але насправді потенціал сили голосу залишається у нас на все життя. Хтось розкриває його знову і навчається ним користуватися, а хтось так і залишається в рамках загального виховання: «не галасуй», «говори тихіше», «помовч» і т.д.

Даний проект виводить наш голос з рамок виховання, розкріпачує і дає йому силу, яка дана нам природою за правом нашого народження.

Поделиться:
КАЛЕНДАР ПОДІЙ

Апрель 2021

Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
29
30
31
1
2
3
4
Events for 1 Апрель
События отсутствуют
Events for 2 Апрель
События отсутствуют
Events for 3 Апрель
Events for 4 Апрель
5
6
7
8
9
10
11
Events for 5 Апрель
События отсутствуют
Events for 6 Апрель
События отсутствуют
Events for 7 Апрель
События отсутствуют
Events for 8 Апрель
События отсутствуют
Events for 9 Апрель
События отсутствуют
Events for 10 Апрель
Events for 11 Апрель
12
13
14
15
16
17
18
Events for 12 Апрель
События отсутствуют
Events for 13 Апрель
События отсутствуют
Events for 14 Апрель
События отсутствуют
Events for 15 Апрель
События отсутствуют
Events for 16 Апрель
События отсутствуют
Events for 17 Апрель
Events for 18 Апрель
19
20
21
22
23
24
25
Events for 19 Апрель
События отсутствуют
Events for 20 Апрель
События отсутствуют
Events for 21 Апрель
События отсутствуют
Events for 22 Апрель
События отсутствуют
Events for 23 Апрель
События отсутствуют
Events for 24 Апрель
Events for 25 Апрель
26
27
28
29
30
1
2
Events for 26 Апрель
События отсутствуют
Events for 27 Апрель
События отсутствуют
Events for 28 Апрель
События отсутствуют
Events for 29 Апрель
События отсутствуют
Events for 30 Апрель
События отсутствуют
Events for 1 Май
Events for 2 Май