ОСВІТНЯ СИСТЕМА МЕТАГАЛАКТИЧНОЇ ФІЛОСОФІЇ СИНТЕЗУ

Метагалактичні Філософські Читання Синтезу (МФЧС) — є програмою розвитку Людини, формування його нових можливостей та нового Стилю Життя в Новій Епосі. Це цілковито новий підхід до Людини, формуючий нову парадигму світогляду.

Метагалактичні Філософські Читання Синтезу — інноваційне явище методологічного синтезу освоєння самоорганізації Метагалактики кожним пізнанням умов і стандартів Дому Отця Метагалактики лекційно-практичним синтезом явлення Позиції Спостерігача кожним застосування Філософіі Синтезу.

Кому будуть корисні та цікаві МФЧС

— тим, хто цікавиться пошуком себе, свого Шляху і нової життєвої філософії;
— всім, кого цікавлять питання розвитку Людини, Самовдосконалення особистості;
— питання управління умовами Життя, перетворення Життя через перетворення внутрішнього світу Людини;
— гармоничні взаємовідносини, здоров’я, благополуччя та добробуту;
— бажаючим відкрити нові професійні горизонти, які шукають нові творчі підходи, ідеї та реалізації;
— тим, хто цікавиться процесами Життя і різними навчаннями Вчителів минулих років;
— тим, хто бажає змінити світ до кращого та внести свій внесок у розвиток Людства.

ФОРМАТ ПРОВЕДЕННЯ

МФЧС — це цілком новий і трохи незвичайний формат. Зовні це схоже на лекцію, але кожний учасник бере участь у складанні й розгортці пропонованої тематики, читаючи «між рядків» і вносячи свій вклад у командний розвиток. Таким чином досягається ефект «Синергія» й ефективність зростає.

На завершенні кожної лекційної частини — практика, яка закріплює і розгортає можливості Людини.

ТЕОРЕТИЧНА БАЗА

Філософія Синтезу не віддіє перевагу одному конкретному науковому, філософському чи релігійному напрямку. Це Синтез підходів і методів, складений в єдину в світі на даний момент систему і парадигму, яка може дати раціональне пояснення без винятку всіх явищ, що відбуваються сьогодні на планеті Земля та за її межами.

Заняття проводять професіонали, які довгий час застосовують і розробляють знання й методи Філософіі Синтезу в різних аспектах життедіяльності. Попередньо всі ведучі обов’язково складають іспит на профпридатність.

ЯК ВІДБУВАЮТЬСЯ МФЧС

Метагалактичні Філософські Читання Синтезу проводяться по вихідним дням — по 6 годин з перервою на обід в суботу та неділю.

Всього програма повного курсу перепідготовки передбачає 16 МФЧС по одному разу на місяць.

Можна вибрати тему за «смаком» або пройти весь курс.
Ми рекомендуємо Вам починати знайомиться з Філософією Синтезу з 1 МФЧС і послідовно до 16-го.

З 1 по 14 Метагалактичні Читання — можливо вільне відвідування перших 3 годин (1-й день до перерви) для знайомства з Філософією Синтезу, можна прийняти рішення, чи хочете Ви залишатися далі.

ФІНАНСОВЕ ПИТАННЯ

Загальна сума, яку необхідно мати з собою для проходження кожних МФЧС складає 768грн., з яких 512 грн. — за участь та 256 грн. — організаційний внесок.

Регулярно для зацікавлених проводяться безкоштовні додаткові відкриті тематичні зустрічі для ознайомлення з Філософією Синтезу.

ВІДПОВІДІ НА ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ

Метагалактичні Філософські Читання Синтезу не є езотерикою. Містики, ворожінь, таємних знань, ексклюзивних присвят за гроші, причетності до закритого клубу обраних і т. п. відвідування Метагалактичних Читань не дає. Вся інформація дається відкрито, і передавати іншим її можна також відкрито.

Бізнесу в практикуванні філософії теж немає. Хоча користь для бізнесу кожного може бути, тому що людина, вдосконалюючись, стає більш ефективною у всіх сферах свого життя.

Відвідування Метагалактичних Читань Синтезу проходить тільки на добровільній основі. Ніяких зобов’язань, в тому числі по відвідуванню занять, навчаючись, Ви не несете.

Виконання рекомендацій та застосування отриманих знань і досвіду — цілком у свободі вибору кожного.

Поделиться: