Розробка і розкриття потенціалу Людини повинні стати Основою Освіти нашої держави. Тому що вивчення і розкриття внутрішнього потенціалу Людини – це та базова основа освітньої системи, яка дозволить Нації еволюціонувати у якісно новий рівень. Кожен з нас може змінити світ на краще і змінити майбутнє самих себе та наших нащадків, починаючи з виховання та освіти, маючи позицію активну та дієву.

Кожна Людина є цінною і унікальною.

Але її унікальність може бути застосована і оцінена лише при взаємодії з іншими, при спільній діяльності, тому що Людина – одиниця розвитку суспільства.

Завдання освіти – не просто дати готові знання, а допомогти народитись в Людині новим знанням, досвіду, перспективам, цілеспрямованості, мріям, які розвивають в людини потяг бути творцем і спрямовують бажання розвивати світ навколо себе, постійно вдосконалюючись.

Завдання Людини-Творця – бути пробудженим у нову епоху до нових змін.

Формуючи Основи Освіти України, нам необхідне чітке бачення Образу Української Нації. Того образу, якого набуде людина в результаті взаємодії з виховною і освітньою сферою діяльності держави, яка повинна відповідати вимогам часу.

В цьому сенсі філософи Синтезу вбачають своєю місією сприяти: «Вихованню філософії Метагалактичного життя українців», розширюючи і поглиблюючи аспект нового філософського погляду, нового Учення Синтезу, яке синтезує всі найкращі надбання людства і виводить людину на новий рівень розвитку, який сьогодні, ми називаемо науково виправданним іноваційним поняттям Метагалактичний розвиток.

Синтез – це дієва філософія Людини, яка є Творцем. Філософія Синтезу – це нова дисципліна, яка виникла на засадах 21 сторіччя у відповідності до завдань, що ставить перед нами час і сучасність.

Філософія Синтезу спрямовує нові можливості людського життя, починаючи розвиток з простих і важливих для людини речей і поступово розширює її погляд і розвиток масштабом та силою космосу, за яким майбутнє.

Тому, філософи Синтезу передбачливо і чітко стверджують, що Метагалактичний розвиток, – це наша реальність, а Україна – Метагалактична (Космічна) Держава!

Будемо раді співпраці!

Поделиться:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *