У Львові 12 жовтня з 15.00 до 18.00 відбудеться Круглий стіл за підсумками Другої науково-філософської загальноосвітньої конференції філософів Синтезу в Україні. Учасників Круглого столу чекає презентація збірника доповідей НФ Конференції, дискурс на тему розвитку Людини як одиниці успішної Нації в побудові сучасної розвиненої Української Держави, спілкування, обговорення та подарунки.

Нова науково-освітня цивілізаційна парадигма від філософів Синтезу України.

Розробка і розкриття потенціалу Людини повинні стати основою Освіти нашої Держави.

У березні 2018р. у м.Львів відбулася Друга науково-філософська загальноосвітня конференція філософів Синтезу в Україні.

За підсумками проведеної конференції ініціативною групою Метагалактичних Центрів Херсона та Білої Церкви за підтримки всіх Метагалактичних Центрів України 12 жовтня 2018р. буде проведено Круглий стіл, на який запрошуються всі бажаючі.

На ваш розгляд буде представлено презентацiю збiрника з доповiдями фiлософiв Синтезу спецiалiстiв рiзних напрямкiв дiяльностi.

Також, на вас чекає цiкавий дискурс на тему розвитку Людини як Творця успiшноi Нацii в побудовi сучасної i розвиненої Україньскої Держави.

У доповiдях професiоналiв та новаторiв висвітленi новi пiдходи до питань освiти, культури, оздоровлення, виховання, взаємовiдносин у сiм’ї та загалом розкрита парадигма нового розвитку Людини стосовно викликiв часу.

Ми радо запрошуємо всiх, хто цiкавиться новими стратегiями розвитку людини в iновацiйнiй i незвичнiй формi її можливостей, які доступні зараз кожному i здатні змiнити людське життя, яке ми пропонуємо розглянути як ресурс повноцiнного i багатовимiрного iснування.

Чекаємо на вас 12 жовтня 2018р. з 15.00 до 18.00 за адресою: м.Львiв, Площа Ринок 9, Львiвська обласна бiблiотека для юнацтва, 2-й поверх. Вхід вільний.

Телефони для контакту: (097) 401-88-28 Олександр, (050) 534-55-65 Тетяна

Поделиться: