13 жовтня 2018р. Львів гостинно зустрічав учасників Круглого столу, організованого за підсумками другої науково-філософської загальноосвітньої конференції Філософів Синтезу в Україні «Основи Освіти Людини-Творця», яка відбулася 31 березня 2018 року. До участі в роботі Круглого столу активно долучились спеціалісти різних напрямків діяльності – освітяни, юристи, вчені, психологи, лікарі, економісти та просто небайдужі Громадяни.

Серед активних учасників були бабусі, які займаються вихованням онуків і хочуть іти в ногу з часом. Вони чистосердечно зізнались, що іноді їм не вистачає знань, аби впоратись з довіреною місією.

Вивчення і розкриття внутрішнього потенціалу Людини повинні стати Основою Освіти нашої держави. Це та базова основа освітньої системи, яка дозволить Нації еволюціонувати у якісно новий рівень.

Кожен з нас може змінити світ на краще і змінити майбутнє самих себе та наших нащадків, починаючи з закладу освіти, займаючи активну життєву позицію.

Діти, як майбутнє Нації, мають здобути освіту на компетентності 21 століття. Для цього, першочергового значення набуває популяризація освіти, а також покращення освітнього середовища шкіл у межах реформи Нової Української школи.

Підтримка та розуміння батьків у освітніх змінах також мають не абияке значення. У тісній співпраці з вчителями, вони мають викликати активність та інтерес до навчання у дітей.

Виховання та навчання дітей повинно базуватись на основі Любові.

Традиції квітучої нації починають відроджуватися та закладають основу поваги поглядом дитини на суспільство. Знання своїх прав та обов’язків, із закладанням основи віри дитини в себе, що вона в першу чергу – частина великого Всесвіту, в якому є і несправедливість, і непорозуміння.

Дитина має усвідомити, що приорітетом є її погляд на себе зсередини, де є почуття поваги, чистоти та краси думок, дисциплінованості та зібраності, відданості та відповідальності, гідності та неупередженості, сердечності, уважності та відкритості, щирості та радості до Життя.

Своє бачення вирішення цих важливих завдань представили організатори Круглого столу, представники Метагалактичних Центрів з різних регіонів України.

У надто активній формі відбувалося обговорення таких важливих і назрілих питань. Не залишились байдужими і громадяни, які завітами до бібліотеки з власних інтересів. Вони активно долучились до обговорення, висказали своє бачення і розуміння явищ що відбуваються. Декілька учасників виявили бажання долучитися до співпраці і надати посильну допомогу. Серед таких, досвідчений фахівець у галузі юриспруденції Б.Я.Мудрий.

Організатори презентували Збірник матеріалів другої науково-філософської загальноосвітньої конференції Філософів Синтезу в Україні. Конференція організована та проведена за ініціативою Метагалактичних Центрів 31 березня 2018 року у м. Львів. У доповідях новаторів та професіоналів висвітлені нові підходи до питань освіти, культури, оздоровлення, виховання, взаємовідносин у сім’ї та суспільстві, економічного росту та розвитку Людини Нової епохи. Ці підходи базуються на цілісному уявленні про Людину та Світ, більш свідомому ставленні до свого громадянського обов’язку.

Обґрунтовані нові підходи в системі освіти та запропоновано впровадити Ноосферну освіту, яка передбачає включення в систему освіти всіх сторін буття Людини, – від ментального, душевного розвитку Духу, до вільного буття Людини в природі та суспільстві.

Викладені Основи нового цивілізаційного шляху розвитку України на новому еволюційному витку в історії планети Земля.
Вагома частина доповідей присвячена основам здоров’я Людини.

По завершенню Круглого столу, кожному із учасників презентували Збірник матеріалів другої науково-філософської загальноосвітньої конференції Філософів Синтезу в Україні для більш детального ознайомлення з матеріалами. На згадку зробили спільне фото.

Від імені оргкомітету, висловлюємо щиру вдячність всім учасникам і організаторам! Особлива подяка адміністрації та співробітникам Львівської обласної бібліотеки для юнацтва за люб’язно надане приміщення та всебічне сприяння у проведенні Круглого столу!

Завдання кожного Громадянина усвідомити і взяти відповідальність на себе за все, що відбувається в його державі, відповідальність за свій розвиток і самовдосконалення. Філософія Синтезу дає можливість цього розвитку і вдосконалення через розкриття творчого потенціалу кожного, закладеного нам Творцем.

Запрошуємо до співпраці ВСІХ небайдужих, професіоналів, кому є чим поділитися. З задоволенням врахуємо думки батьків. І лише у тісній співпраці, ми зможемо досягти бажаного результату.
Будемо раді співпраці!

Від імені Оргкомітету:
Голова Мг Центру Біла Церква, Тамара Ткаченко

Поделиться:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *