Прийшло третє тисячоліття — Нова епоха Вогню і вплив Земних і Небесних сил змінився. Ці зміни і вплив планет на наш земний простір будуть змінювати і вже змінюють спосіб мислення людей, їхню свідомість.

Внаслідок того, що еволюція пішла аналітичним шляхом, а не синтезом двох шляхів (аналітичним і інтуітивним) — ми викидаємо в простір масу негативних емоцій, що псує гармонійну екологію Всесвіту.

Якщо ми будуватимемо свій світогляд виключно на логічній складовій, то ніколи не зможемо правильно збудувати систему свого нового розвитку. Ми є продуктом багатьох перевтілень і несемо в своїй свідомості увесь Всесвіт.

Вчені сьогодні доводять, що зі 100% стану свідомості, що знаходиться всередині нас, ми реалізуємо лише 2,5-3%, тобто ми користуємося 3% всієї інформативності, що створює нашу свідомість. Цією ж невеличкою часткою ми створюємо свій світогляд і, відповідно, впливаємо на націю, цивілізацію.

Але інколи в дію вступають якісь інтуїтивні потяги, що не вписуються в логічні простори — заявляють про себе ті 97%. Якщо мислити логічно, то наші реалії не відкривають перспектив соціальної зміни у нашому житті.

Є ще ірраціональна складова. Невидима субстанція впливає на соціум і набирає сили. І вже незабаром ми станемо свідками злету, коли ця невидима кількість перейде в якість.

Якщо ми не будемо опановувати та пропагувати концепцію розвитку Людини Нової епохи, то перебуватимемо на тому ж маргіналі, в області філософії соціуму, що й зараз.

Ми живемо у XXI столітті з його сучасними, енергетичними і соціальними особливостями. І якими б не були наші проблеми — ми не зможемо їх вирішити без перетворення свідомості кожного українця. Особливо це стосується підняття на вищий щабель колективної свідомості.

Жити потрібно не для себе (егоїзм), і не для інших (альтруїзм), а з усіма і для всіх!

Ми маємо бути самодостатніми, якщо хочемо зберегти Світ, об’єднати Націю, побудувати заможну і щасливу Державу Україна.


Моцна Лідія
філософ Синтезу
МЦ Біла Церква
З доповіді на ІІ науково-філософській конференції філософів Синтезу України

Поделиться: