Основи Освіти Людини-Творця

Об’єднанням громадських організацій Метагалактичних Центрів України, ми прийняли участь у обговоренні українсько-польського проекту «Нова українська школа: основи стандарту освіти», запровадженого Міністерством Освіти України у 2016-2017рр.

За ініціативою Громадських організацій, Метагалактичних Центрів України, наукового, філософського, творчого підходу до розвитку Людини нової епохи, направлено до Комітету проекту «Нова українська школа» МОН України лист щодо включення наших пропозицій до Програми МОН як нової інноваційної Програми освіти та виховання.

Програма базується на цілісному уявленні про Людину та світ, більш свідомому ставленні до освіти, виховання, взаємовідносин у сім’ї, суспільстві та свого громадянського обов’язку.

 ПРОГРАМА «ОСНОВИ ОСВІТИ ЛЮДИНИ-ТВОРЦЯ»

Запропоновано створити ініціативну групу з залученням новаторів та професіоналів по вивченню, апробації та втіленню даних пропозицій.

Втілювати напрацьовані освітні та просвітницькі теми у навчальні програми для формування цілісного світогляду Людини.

Основні Положення Програми були заслухані, обговорені та схвалені на першій науково-філософській конференції «Метагалактична єдність землян. Перспективні шляхи цивілізованого розвитку України», проведеної за ініціативою «Метагалактичного Центру Херсона» 4 червня 2016 року.

Нові Ідеї, які в даний час шукає суспільство допоможуть об’єднати людей доброї волі, представників державних і Громадських організацій, Метагалактичних Центрів України, для вирішення питань на теми людської єдності, культури, освіти, виховання, взаємовідносин у сім’ї та суспільстві, економічного росту та розвитку Людини Нової епохи.

Організатор Проекту Анна Стецюк
ГО «Метагалактичний Центр Запоріжжя»;
Керівник Проекту Тамара Ткаченко
ГО «Філософсько-просвітницький Метагалактичний Центр Біла Церква»;
​ ​Група «Метагалактична Освіта в Україні».

 

Поделиться: