Для подальшого росту і розвитку людства, зокрема, для формування загальної планетарної цивілізації, просто необхідний еволюційний стрибок і нова експансія. Це закладено в нас генетично.
⠀
При цьому синтез держав у загальну планетарну систему, необхідну для загального економічного зростання, вже неможливий, оскільки застаріла традиція еволюційного розвитку межує з нав’язуванням моделей більш успішних і сильних держав менш стійким і слабким.
⠀
В нових умовах необхідне якісне зростання кожної держави і інакша модель цивілізаційного розвитку всієї Планети.
⠀
Але для цього потрібно знайти і нові відповіді якісного зростання. А вони неможливі старими моделями розвитку.

«Нове йде тільки новими шляхами» — свідчить древня мудрість. Отже, тільки нові, раніше неприйнятні і не розглядувані шляхи приведуть нас до нового і неочікуваного розвитку.
Без відповіді на головне питання — на чому має базуватися нова цивілізаційна модель розвитку — усі інноваційні успіхи стануть повторенням старого і пройденого, з модулюванням колишніх можливостей на новий кшталт.
А світ чекає нового! Нових ідей, нових підходів, нової експансії.
⠀
Людством вироблені абсолютно різні Шляхи, питання у тому, як ці різні, проте діючі і зростаючі цивілізаційні моделі об’єднати новим розвитком?
⠀
Економічно? Але ж економіка як раз у цивілізаційній кризі сучасності. І що робити, якщо знадобиться економічний розвиток підкріпити цивілізаційним? Адже без цього будь-який новий, тривалий і сталий економічний розвиток буде неможливим.
⠀
І в цьому полягає нова, приховано наростаюча глобальна криза майбутнього людства.
Чи є можливість цього уникнути? Так! Є відповіді на ці запитання? Так!
⠀
Питання тільки у тому, чи готові ми вийти із зашореності сьогодні, щоб подолати кризу завтра.
⠀
Для цього знадобиться чимала Воля!
⠀
Але ми спробуємо дати відповідь на це питання сьогодні, сформувавши Стратагему нової Метагалактичної Цивілізації України.